כל הדרכים להגן על הרכב שלך מנזקי שמש

כל הדרכים להגן על הרכב שלך מנזקי שמש

השמש לא עושה טוב לחפצים. למען האמת גם אנחנו נמנעים מחשיפה ממושכת לשמש, כיוון שהשמש פוגעת והקרינה המזיקה שלה עלולה לגרום לנזקים ארוכי טווח. ומה עם החפצים שלנו שמונחים חשופים לשמש? מה עם רהיטי הגינה שלנו? ובכלל – הרכב! הוא חונה במקום חשוף ונמצא שעות ארוכות תחת כיפת השמים. חובה לדעת כי השמש מזיקה וגורמת לבלאי ולנזקים מסוגים שונים. חשוב למצוא פתרון מתאים להצללת החניה שלכם.

כיצד ניתן להגן על הרכב?

  • גזיבו חניה לרכב – ניתן להציב בחניה הפרטית שלכם סככה מסוג גזיבו חניה לרכב. מדובר על מוצר מעוצב אשר מתקינים אותו במקום, בהתאם לנתונים בשטח. הגזיבו מספק פתרונות הצללה ומאפשר לנו להגן על הרכב מפני השמש.
  • מציאת מקום חניה מוצל – אמנם לא קל למצוא מקום חניה לרכב בכל מקום אליו אנחנו מגיעים. אבל במידה ואפשרי מומלץ לבחור חניה מוצלת. ניתן לאתר חניונים מקורים או חניות אשר ניצבות תחת סככה. חניה כזו מספקת לכלי הרכב שלכם הגנה מפני השמש ומאפשרת לכם להיות רגועים כי הוא לא ניזוק בשעת בהן הוא חונה.
  • שכבת הגנה ננו – לצד הפתרונות המובאים לעיל ניתן להבחין בפתרון חדשני אשר מספק לרכב הגנה בכל מקום שהוא. כדאי לשים לב לכך שמדובר על פתרון מוצלח אשר מאפשר לספק לרכב הגנה גם בדרכים מוצפות שמש. מדובר על שכבת הגנה אשר מיישמים אותה על הרכב שלכם. השכבה מגנה מפני שריטות, נזקי רטיבות וכן מפני נזקי שמש לשכבת הצבע.

מהי ההגנה המתאימה לכם?

כל אחד יבחן את אופי השימוש שלו ואת זמני הנסיעות שלו בכלי הרכב. בהתאם לכך הוא יוכל לבחור את אמצעי ההגנה המתאים לכלי הרכב שלו. באתר https://www.shtibay.co.il/ יש מבחר פתרונות ושיטות להגנה על הרכב מפני קרני שמש. אך היסוד הוא התאמה לשימוש שלכם. במידה ויש לכם חניה פרטית אשר בה הנכם מרבים להחנות את הרכב – מה טוב. תוכלו להתקין גזיבו לרכב. ובמידה ולא – יהיה עליכם לתור אחר פתרון הגנה מתאים אשר יאפשר לכם להגן על הרכב.

כתוב/כתבי תגובה