ציפוי חלונות נגד שמש – לבית ולרכב

ציפוי חלונות נגד שמש – לבית ולרכב

האקלים הישראלי הוא די קיצוני. אך נדמה כי הקיץ הוא עוצמתי במיוחד. חשוב לדעת כי חשיפה לשמש ישירה היא אף פעם לא בריאה ולא משנה במיקום שם קרני השמש מגיעות.

לא כולם יודעים אך השמש שעל שפת הים אינה מסוכנת יותר מהשמש שקורנת באור ישיר אל תוך הבית.

אז אם מדובר בבילוי על חוף הים, שם אנחנו יכולים לבחור את השעות בהם נצא. כך גם אנחנו יכולים להתלבש בהתאם (כובע שמש, משקפי שמש ועוד) אנחנו יכולים להיעזר בקרם הגנה ולמעשה לא להיפגע מהשמש הקופחת.

אך כאשר מדובר בשמש החודרת אל הבית פנימה או אל המכונית שלנו, שם אנחנו לא באמת יכולים לשלוט על שעות החשיפה ואנחנו חייבים לחפש פתרון אחר.

מצפים את החלונות

האפשרות לצפות את החלונות זוהי אפשרות מעולה והיא למעשה פותרת עבורנו מספר בעיות המוצוגות לפניכם.

ציפוי חלונות לרכב-יתרונות:

  • הגנה מפני קרינת השמש – היתרון הראשון הוא כמובן ההגנה המתקבלת מפני הקרינה הישירה של השמש. אם מדובר בחשיפה עוצמתית וממושכת, הרי שמדובר בהחלט ביתרון משמעותי. הציפוי מסנן את קרני השמש אשר פולטות קרינה המסכנת את הבריאות.
  • הצללה – כאשר מצפים את החלונות, נהנים על הדרך גם מהצללה. כאשר החלון מצופה, נוצרת ההצללה שמחשיכה מעט את המכונית או את הבית והדבר מסייע ממש כמו וילון.
  • חיסכון בעלויות – כאשר החלונות מצופים, הוא מתחמם הרבה פחות. כתוצאה מכך נחסכים העלויות במיזוג או קירור הבית. למעשה מדובר בהפחתה של 20% מהעלויות הכלכליות אשר נלוות לשימוש הנרחב במערכת המיזוג.
  • שמירה על איכות הסביבה – הירידה בצורך בקירור ושימוש במזגן, תורם גם למשאבים הטבעיים ומונעת את ההידלדלות שלהם הנגרמת בעקבות ניצול אנרגטי גבוה.

ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי ציפוי חלונות תורם תרומה משמעותית לסביבה.

מיגון החלונות

יש המוסיפים גם שכבת ציפוי המבטיחה הגנה מפני ניפוץ חלונות ומפני פריצה. מדובר בשכבת איטום חזקה שיעניק הגנה גבוהה לרכב או לבית כאשר ברור כי פורצים פוטנציאליים לא יצליחו לפרוץ את החלונות הללו או לנפץ אותם.

ברור אם כן כי מומלץ מאוד לבצע את הציפוי על החלונות בכדי ליהנות מכל היתרונות שלהם.

כתוב/כתבי תגובה