ציפוי חלונות לרכב, אך לא רק

ציפוי חלונות לרכב, אך לא רק

ישנם עסקים רבים אשר מציעים השחרת חלונות ברכב בשיטות שונות כגון התזה, הדבקה, השחרה בלייזר ועוד. כיצד להבטיח שהגעתם לבעל מקצוע אמין, מה חשוב לבדוק בטרם הביצוע ואילו שירותים מעבר מציעות חברות להכהיית חלונות? כל אלו ועוד בכתבה שלפניכם 

חשוב לוודא כי אינכם עוברים על החוק 

בבואכם לבחור עסק לביצוע הנחת ציפוי נגד השמש ברכבכם, חשוב לוודא כי בעלי המקצוע מכירים את החוק, האוסר על השחרת השמשה הקדמית וחלונות הנהג והנוסע הקדמי. במידה ותעשו השחרת חלונות בשמשות אלו, אתם עלולים לקבל קנס של 1000 ש"ח ולשלם גם על הורדת הציפוי ובכך להוציא מכיסכם סכומים לא מבוטלים לחינם. 

תבדקו את איכות ותקן החומרים להשחרת חלונות 

בטרם סגירת העסקה, מומלץ לוודא כי חומרי העבודה עומדים בתקנים הנדרשים. הדבר חשוב גם למען סינון איכותי של קרני השמש וגם בשביל לוודא כי ציפוי החלונות יהיה עמיד לבלאי ותואם למזג האוויר הישראלי.

שירות שהוא מעבר 

ישנם עסקים כמו blackcarwindows, אשר מציעים שירות ביצוע העבודה על הבית (או מקום העבודה וכל מקום בעצם). שירות זה מעניק יתרון ענק להגעה פיזית למקום, במיוחד בימי הקורונה והגבלת ההתקהלויות. שירות הגעה עד הבית מעניק פטור מהמתנה ארוכה וחשיפה לאנשים רבים ומאפשר לכם להשחיר את החלונות ברכבכם בזמן ובמקום המתאימים לכם. 

דרך מעולה לעלות את ערך הרכב

מעבר ליתרונות הברורים של ציפוי נגד שמש לרכב, ביניהם ניתן למנות וויסות טמפרטורה ושמירה על פנים הרכב ונוסעי הרכב מפני השמש, השחרת חלונות מעלה את ערכו הכספי של הרכב. 

פעולה זו בוחרים לעשות רבים לפני מכירת הרכב, שכן  בזכות ביצוע פעולה פשוטה ולא יקרה זו – ניתן להגדיל את הרווח ממכירת האוטו.

קראו על: ציפוי חלונות לרכב- יתרונות

כתוב/כתבי תגובה