ציפוי חלונות לפרטיות, לא רק ברכב

ציפוי חלונות לפרטיות, לא רק ברכב

האם קרה לכם שנהגתם ברכב הפרטי שלכם, וחשבתם לעצמכם שהרשתות המותקנות על גבי החלונות יכולות להיות שימושיות גם לצרכים אחרים, מלבד חסימת קרני השמש העזות החודרות בימי הקיץ החמים? הרבה מאד אנשים העושים שימוש באותן רשתות רואים בהן כלי שימושי ויעיל להגנה מפני קרני UV ופני סינוור קשה בעיניים, במיוחד כאשר יש ילדים קטנים ברכב – אך האמת היא שהן יעילות גם כדי להשיג פרטיות, וניתן ליהנות מהן בעוד מקומות מלבד ברכב. איך עושים זאת? באופן שיטתי ויסודי הרבה יותר – עם ציפוי חלונות מקצועי.

מהו ציפוי חלונות?

ציפוי חלונות עשוי מחומר דביק הדומה מבחינה חיצונית לרשתות המותקנות על חלונות הרכב, אלא שבשונה מהרשתות הוא עשוי מחומר עמיד ואיכותי במיוחד. כך, ניתן להבטיח שמירה לאורך זמן לא רק על פרטיותם של יושבי הרכב או הבית, אלא גם על החלונות עצמם מפני נזקי השמש והזמן. התקנת הציפוי לחלונות מתאימה במיוחד בימים חמים בהם הרצון לפתוח את התריסים ולספוג אור שמש היא טבעית ומובנת, אך מנגד ישנו רצון שלא לקבל אור חזק מדי, וכך ניתן להצליל רק חלק מסוים מאזור החלונות ובאופן חכם. 

בשעות הערב בהתאמה, כאשר רוצים לספוג כמה שיותר רוח בערב ולא "להעמיס" על החלונות שכבות מיותרות שרק יבודדו את החום וישאירו אותו בתוך הבית (אם על ידי תריסים ואם על ידי וילונות) – אך מנגד לא רוצים שהאורות הבוקעים מתוך הבית יבלטו כלפי חוץ ויפריעו לפרטיותם של יושבי הבית, הציפוי הייעודי הדק הוא בדיוק הפתרון המושלם לכך, העונה על כל הדרישות והצרכים.

איך תעשו זאת נכון?

תאונות דרכים – האם יש לזה תופעה?

כדאי לדעת שבישראל ובעולם ישנם סוגים רבים של ציפויים לחלונות, העשויים מחומרי גלם שונים והמגיעים מבתי ייצור מגוונים. כדי להבטיח התקנה איכותית, נכונה ומותאמת לחלונות ברכב או בבית שלכם מומלץ להתייעץ לכל הפחות באופן ראשוני עם איש מקצוע – אם לא לבקש ממנו להתקין עבורכם את כל המשטח כולו. בראייה לעתיד ובחישוב כל הסיכונים הכרוכים בהתקנה עצמית, אין ספק כי התקנה על ידי איש מקצוע תהיה משתלמת ועמידה יותר מאשר התקנה עצמית, על אף ההוצאות הנמוכות הראשוניות, הנראות כזולות יותר באופן חד פעמי.
מוזמנים לפנות אל blackcarwindows ולקבל עבודה מקצועית ושירות נפלא!

כתוב/כתבי תגובה