מייבש כביסה משולב עם מכונת כביסה – זה עובד טוב?

מייבש כביסה משולב עם מכונת כביסה – זה עובד טוב?

מכונת הכביסה היא אחד ממכשירי החשמל הנדרשים והמופעלים ביותר בכל בית, ובמיוחד, במשפחה מרובת נפשות. לעיתים, קיים צורך לייבש את הבגדים מיד לאחר הכביסה. כך, כאשר החייל/ת הקרביים מגיעים לסוף שבוע מקוצר בימים גשומים ובמקרים נוספים. מכונת כביסה עם מייבש היא פתרון קיים הנותן מענה טוב, מספק ובעל יתרון על שני מכשירים נפרדים. בעקרון, מכשיר משולב כזה עובד טוב ובצורה מוצלחת, אם כי ניתן למצוא בו גם חסרונות. 

תיאור המכשיר

ניתן למצוא מגוון רחב של מכשירים השונים אלו מאלו במפרט שלהם, בגודל, בקיבולת ובתפוקת והספק העבודה. לכל מכשיר יש קיבולת כביסה שונה ובעיקר על פי פרמטר זה הוא נרכש. מכונות סטנדרטיות המתאימות למשפחה הן אלו המיוצרות עם קיבולת של 7/8/9 ק"ג כביסה. מכונות כביסה רבות תגענה עם פונקציות חכמות נוספות כסטנדרט  ובין היתר:  התאמה אוטומטית למשקל הכבסים, תרמוסטטים מתכווננים, בוררי מהירות סחיטה, טיימרים להשהיה ועוד. תוכניות ייבוש הכביסה בהן תהיינה על פי חום נמוך או גבוה. 

יתרונות וחסרונות

יתרונות: החיסכון במקום הוא רב. בנוסף, בנוחות ההפעלה. אין צורך להוציא את הבגדים הרטובים ממכונת הכביסה ולהעבירם אל המייבש כביסה. כך, כל המטלות מתבצעות במהירות ובנוחות ונוצר חיסכון בזמן החיוני מאוד לבעלי הבית. קיימים גם חסרונות:  הראשון הוא בעובדה שהמכשיר יקר יותר, תקלה משביתה את שתי הפעולות. לעיתים, הייבוש לא נעשה היטב כמו שהוא נעשה כאשר משתמשים במייבש נפרד. מעבר לכך, שלרוב, אין התאמה בנפח החלל המיועד לכביסה ובנפח החלל לייבוש. תוף הייבוש חייב להיות גדול יותר ואז תא הכביסה קטן יותר. הבלאי של החלקים גדול ותכוף יותר. ככלל, קשה יותר לתקן מכונה כזאת והתיקון ארוך ויקר יותר.
מוזמנים למצוא מגוון מוצרי חשמל באתר kerizman

כתוב/כתבי תגובה