מיגון רכבים נגד ירי – לנוע בדרכים בחופשיות

מיגון רכבים נגד ירי – לנוע בדרכים בחופשיות

שקט והגנה בעת הנסיעה כשנשקפת סכנה

ייצור מיגון רכבים נגד ירי והתקנת המיגון מאפשרים לכם שקט והגנה בנסיעה במקומות מסוכנים או כשנשקפת סכנה ממשית לחייכם. ייתכן שאתם פוליטיקאים בכירים, ייתכן שאתם שייכים לארגון פשיעה ונשקפת סכנה יום יומית לחייכם, ייתכן שאתם מתגוררים באזורי אש כמו יהודה ושומרון, עוטף עזה והתנחלויות במקומות שונים בארץ. בכל פעם שנדרשת הגנה בעת תנועה, תמגנו את הרכבים שלכם נגד ירי ותבטיחו הגנה שלמה ליושבי הרכב.

מיגון קל משקל לרכבים

מיגון הרכב כולל פלדות שריון במגוון של זכוכיות שטוחות או קמורות. המיגון עמיד מפני ירי, הדף ורסיסים, הוא קל משקל, מתאים לדגמי רכב שונים, עמיד מפני מזג האוויר. בשלב הראשון תמסרו את דגם הרכב, בשלב השני ייערך סקר הנדסי וייצור לוחות מיגון. בשלב הבא, יבוצע ירי במעבדה כדי לבדוק את תקינות המיגון. לאחר שהכל ייבדק, תוכלו לצאת לדרך בטוחה ומוגנת.

מיגון מכונית, משאית, מיניבוס, אוטובוס וכל רכב ממונע

מיגון רכב כולל מיגון חלונות, מיגון מעטפת הרכב ומיגון המרכב. לא משנה אם מדובר במכונית פרטית, במשאית, במיניבוס או באוטובוס – המיגון יותאם שלב אחר שלב בדייקנות ובמקצועיות רבה. מסיבה זאת אתם צריכים לבחור חברה מקצועית, מיומנת ומנוסה לייצור ולהתקנה. אם פעם ההגנה הייתה נקודתית וכללה רק חלונות, כיום ההגנה מושלמת, כך שלא תישקף סכנה לחייכם מכל מקום כל עוד אתם בתוך הרכב.

כיצד תבחרו את חברת הייצור וההתקנה הטובה ביותר?

לפני הכל, אפשר תמיד לברר באמצעות הסביבה הקרובה על אודות חברת מיגון טובה. שנית, המלצות דרך אתרי האינטרנט ושיטוט בהם יניבו תוצאות נוספות. כך או כך, עליכם לברור מספר דברים לפני הבחירה הסופית של החברה. היא צריכה להיות מוכרת במשרד הביטחון, מאושרת על פי התקנים המחמירים ביותר, בעלת מערכת ניהול איכותית, מפוקחת במכון התקנים, בעלת אישורי מעבדה ודוחות ממכון התקנים המעידים על תקינותה לסוגי הרכבים השונים, היא חייבת לכלול מפרט טכני ובעלת רישיון מתאים. מיומנות, מוניטין ומקצועיות ייבחנו בפרמטרים שונים כאשר כל חומרי המיגון חייבים להיות מאושרים.

כתוב/כתבי תגובה