מיגון רכבים נגד ירי – להרגיש בטוחים בדרכים

מיגון רכבים נגד ירי – להרגיש בטוחים בדרכים

הגנו על עצמכם בכבישים עוינים

מיגון רכבים נגד ירי כולל מיגון שלא יאפשר חדירת כדורי ירי מבעד לזכוכית. כך אתם מגינים על עצמכם בכבישים עוינים או מפני גורמים לא רצויים. מיגון כלי רכב נעשה באמצעות בניית דופן קשיח ועבה בהתאם לכלי הרכב. כך אתם מצילים את החיים של הנוסעים ושל הנהג. כשממגנים רכב עוטפים אותו בלוחות שריון מסוג פלדה, חומר חזק וגמיש שמיועד להדיפת קליעים ורימונים. כשבונים שריון הגנה בשכבות רבות מבטיחים הגנה מיטבית. זכוכית משוריינת – גם היא חלק מהמיגון הכללי ברכב. כך מובטח שרסיסים לא יתעופפו במכונית ולא יפגעו באיש. הזכוכית המשוריינת בנויה מחומרים עמידים לכל סוגי הירי, לכן רבים מבקשים להגן על המכוניות שלהם מכל מיני סיבות שיאפשרו להם לנהוג בשקט ובלי לחצים מיותרים.

מישהו אורב לכם ואתם מחפשים הגנה בדרכים?

נניח שיש לכם אויבים שקניתם לעצמכם עם השנים. נניח שהסתבכתם עם האנשים הלא נכונים, ואתם מפחדים שינסו להתנקש בכם בפתאומיות בלי שתרגישו. כשאתם בבית אתם מגינים על עצמכם בדרכים אחרות, אבל בכבישים אין דרך להגן על עצמכם מלבד מכוניות משוריינת. מיגון רכבים נגד ירי הוא אופציה מצוינת למי שרוצה לנסוע בבטחה בלי להרגיש איומים בכבישים. כדי למגן את הרכב צריך לפנות רק למקום מקצועי שמכיר את הסיטואציה המורכבת ומבין כמה חשוב להגן עליכם בדרכים המפתיעות, מקום שיש לו מיגון איכותי המקפיד על התקנים המחמירים ביותר, מכון שערך בדיקות מקיפות לפני שבחר לייחצן את עצמו.

חברה מובילה ובעלת מוניטין – כל סוגי המיגונים

חברת ג.ג מערכות מיגון מציעה את כל סוגי המיגונים הנדרשים לרכב וקשובה לדרישות הלקוח. המיגון שחברת ג.ג. מערכות מיגון מציעה כולל פלטות שריון ייחודיות וקשות, שטוחות או קמורות. המוצר עמיד מפני ירי, מפני הדף, מפני רסיסים, מותאם לכל סוגי הרכבים, עמיד גם מפני תנאי מזג האוויר, ניתן לפירוק ללא בעיה. לאחר ביצוע לוחות המיגון, הם נבדקים במעבדה ונמסרים ללקוח רק אחרי הבדיקה. כך שאפשר להיות סמוכים ובטוחים שחברת ג.ג מערכות מיגון רואה את הלקוח באופן יסודי ורציני ומעניקה לו את השירות הטוב ביותר בתחום מיגון רכבים נגד ירי.

כתוב/כתבי תגובה