מה עושים כשהמצבר חלש?

מה עושים כשהמצבר חלש?

כשאתם נוסעים עם מצבר חלש זה כמו לחיות על זמן שאול. המצבר עלול למת כל רגע משאיר אתכם נאנחים באמצע כביש ראשי לאחר חצות. כאשר זה קורה ברגע, זה עלול להיות מתסכל מאוד, בטח ובטח אם אתם חייבים להגיע ליעד בשעה מסוימת.

לכן, החכמים דואגים לרכוש מצבר חדש ברגע שיש סימנים שהמצבר הישן חולה. ישנם סימנים ברורים לכך שהמצבר כבר לא יחזיק הרבה זמן ויותר מכך, שהוא עומד להסתיים. 

איך תדעו את זה ומה לעשות כשזה קורה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מצבר חלש:

מצבר חלש זוהי תופעה שקורה בכל רכב. מצבר הוא כמו סוללה ויש לה חיים מסוימים. גם החברות הטובות ביותר לא יכולות להציע מצבר מעולה שמחזיק כמו הזמן שהרכב על הכביש, משום שעדיין לא נמצאה הדרך לגרום לסוללה לעבוד בלי סוף ובלי הפסקה. 

מחזורי הטעינה מסתיימים באיזשהו שלב ואיתם גם המצבר עצמו. אז איך מזהים שהמצבר עומד להיגמר? מאוד פשוט. אם השתמשתם שנתיים ויותר במצבר ולפתע אתם מבחינים שכדי להתניע את הרכב המנוע משתעל, הוא מתקשה להפעיל את המכונית, זה סימן לכך שהמצבר חלש.

אמנם לפעמים יכולה להיות בעיה במנוע או במערכת של הרכב, אולם ברוב המקרים רכב שמשתעל בלי תקדים, הבעיה היא במצבר. בדיקה קצרה יכולה לגלות את העניין. אפשר לחבר כבלים למצבר ולבדוק אם אז הרכב מגיב טוב יותר. על פי רוב, אם הבעיה במצבר, על ידי כבלים, באופן חד פעמי, הרכב יגיב טוב יותר. 

בנוסף, האורות אמורים להיות יותר חלשים כאשר המצבר עומד להיגמר. כשזה קורה כדאי לבחור מצבר מתאים מאיכות טובה ולהזמין אותו באתר שלנו שחר כהן מצברים.

כתוב/כתבי תגובה