מהו רכב מושבת ומה ניתן לעשות איתו?

מהו רכב מושבת ומה ניתן לעשות איתו?

המכונית הנאמנה שלנו משרתת אותנו היטב עד שמגיע שלב שהיא כבר לא ממש מסוגלת להמשיך. ישנם מצבים שונים אשר בהם המכונית מגיעה למצב שהיא כבר אינה יכולה להמשיך ולנוסע על הכביש. זה יוכל להיות בעקבות בלאי טבעי וזה יכול להיות בעקבות תאונה או כל פגיעה אחרת שהמכונית נפגעה. ישנם מצבים אשר בהם אפשר עדיין יהיה לשקם את המכונית. אך ישנם גם מצבים אשר בהם כבר לא יהיה שווה כלל להשקיע במכונית וגם אם כן, העלות תהיה כל כך גבוהה עד שכבר עדיף יהיה לרכוש מכונית חדשה. מה עושים במקרה כזה עם הרכב המושבת?

מגרשים לפירוק

מכונית שכבר לא שווה הרבה, אי אפשר למכור אותה בתור רכב פעיל, היא כבר במצב שממש לא שווה להשקיע בה או שהיא מכונית שאין לה כל ביקוש בשוק, עושיה להישאר תקועה בחניה שלנו ולהוות גורם מעיק ומציק. אין לנו הרבה מה לעשות איתה. כאן יש לנו את האפשרות האחרונה של פירוק רכבים. אפשר פשוט לקחת את כלי הרכב אל מגרש לפירוק כמו prk שם יקנו מאתנו את המכונית וכל הצדדים יצאו נרווחים.

מי מרוויח מפירוק הרכב?

למעשה למה אנחנו אומרים כי כל הגורמים מרוויחים מהשירות ומהאפשרות של פירוק הרכב?

כאן חשוב לפרט על מנת שאפשר יהיה להבין למה האפשרות של פירוק רכב הוא כל כך נכון ומוצלח.

  • מוכר הרכב מרוויח – בעל הרכב שמוצא כתובת שם הוא יכול למכור את הרכב מרוויח למעשה מהאפשרות של המכירה כאשר הוא מקבל תשלום עבור כלי הרכב שכבר באמת לא שווה הרבה. כל סכום שהוא יקבל יהיה יותר מכלום ולעיתים הסכום שהוא יקבל יוכל להוות בסיס לרכישת רכב חדש.
  • קונה הרכב מרוויח – בעל המגרש אשר קונה את הרכב מרוויח אף הוא כאשר הוא יוכל לפרק את הרכב ולמכור את החלקים ללקוחות פרטיים ולהרוויח עליהם.
  • לקוחות פרטיים מרוויחים – גם הלקוחות הזקוקים לחלקי החילוף נהנים מזמינות החלקים הנמכרים במחירים נוחים ונגישים ומהאפשרות לתקן את המכונית שלהם בעלויות זולות.

קראו עוד על: מפרק רכבים באשקלון

כתוב/כתבי תגובה