כמה עולה מצבר חדש – יצאנו לבדוק

כמה עולה מצבר חדש – יצאנו לבדוק

כאשר יש צורך במצבר חדש, הצרכן הישראלי בוחן כמה סוגים של מצברים וכמה מקומות שבהם אפשר לרכוש אותם. לדוגמה באתרי אינטרנט, אצל חשמלאי רכב א אצל חברות שירות לרכבים.

העסקה הטובה ביותר לרכישת מצבר 

כאשר בודקים את מחירי המצברים ברחובות, יש להשוות מצבר למצבר של אותו יצרן ובדגם זהה כיוון שיש הרבה מאד דגמים וכל אחד מהם מתאים לנפח שונה של המנוע. כמו כן יש מצברים בעלי יכולת לפריקה עצמית וכאלו שלא.

העלות של מצבר ממוצע היא סביב 500 ₪ לרכב קטן של 1300 סמ"ק ועם העלייה בנפח המנוע, עולה בהתאמה גם המחיר עד ההגעה לכיוון ה – 1.000 ₪ עבור רכבים בעלי נפח מנוע של 2,000 סמ"ק ומעבר לכך.

שיטת הרכישה הנוחה ביותר לקנית מצבר

ברוב המקרים בעלי הרכב מופתעים שהמצבר מתרוקן, רבים מהם אינם שמים לב לעובדה שחלף זמן רב מההתקנה וזה טבעי שהמצבר יעבוד שנה עד שנתיים ויתרוקן.

כדי לחסוך בזמן ובעלויות, כדאי להתקשר לשירות התקנת מצברים עד הבית. הלקוח מיידע את מוקד השירות היכן ממוקם הרכב שלו ומה סוג הרכב ונפח המנוע שלו. איש השירות מגיע עם מצבר חדש, בוחן את מצבו של המצבר הישן ואם הוא אכן שבק חיים, מוציא את המצבר הישן ומתקין במהירות את המצבר החדש.

בדרך זו, חוסכים את הנסיעה עם גרר למוסך, דבר שעולה ממון וגם אורך זמן. איש השירות מביא אתו לחניון מצבר מתאים ומתקין אותו במקום.

רכישת מצבר אצל הטכנאי היא הזולה ביותר מבין כמה מקומות שנבדקו והוא נע בין 450 ל – 600 ₪ לרכבים קטנים ובעליית מחיר מדורגת בנפח הגדול יותר של הרכב. 

כתוב/כתבי תגובה