כך תדעו שמדובר בלוחות חשמל איכותיים

כך תדעו שמדובר בלוחות חשמל איכותיים

כאשר בונים בית, כל בית, אחד הדברים הראשונים שדואגים לתכנן בו זה את החשמל. תכנון החשמל מצריך עבודה רבת מחשבה, בהתחשב בגודלי החדרים ובגודל הבית עצמו ובכמות החשמל אותו יצרוך בעתיד, כאשר יתפעל כמשק בית. לאחר כל החישובים ולאחר בניית יסוד הבית, מוכנס החשמל לכל אותם אזורים ושולח זרועות אשר כולם בסופו של דבר מגיעים אל לוח החשמל.
מוזמנים להקליק כאן כדי לקרוא על חלקים נוספים בארון החשמל!

איך תדעו אם לוח החשמל שבחרתם הוא איכותי? התשובה ממש כאן

לוח חשמל הוא למעשה חדר הבקרה של הבית שלכם כאשר הדבר נוגע לחשמל העובר בכל חדרי הבית. לכן, תרצו לוודא שהלוח אותו אתם בוחרים הוא הלוח הטוב ביותר. אם מעולם לא עסקתם בחשמל או בבחירת לוח חשמל, ישנם כמה פרמטרים שתרצו להבטיח לעצמכם בזמן הבחירה:

צבעו של הלוח

זה אמנם לא נשמע לכם הכי חשוב אך דעו כי לצבע הלוח קיימת חשיבות רבה. מאחר וחשמל הוא נושא מאוד כבד ורציני בבית, כל בית, חשוב מאוד להשאיר אותו בטמפרטורה הנכונה. לא קר מדי, לא חם מדי. על כן, צבע הלוח יכול להשליך רבות על טמפרטורת הלוח ועל החשמל המתרכז בתוכו.

עוד על לחצני חשמל ומפסקים בקרו באתר תפוז חשמל

אטימות ברמה גבוהה

עוד פרמטר שתרצו לוודא שקיים בלוח החשמל אותו אתם בודקים הוא רמת האטימות שלו. שוב, כדי להבטיח רמת בטיחות גבוהה של לוחות החשמל, חובה לוודא שלא מצטברת לחות בלוח או מצטבר אבק מיותר. לוח חשמל שנסגר בעזרת אטמי גומי הוא בהחלט סוג הלוח שאתם מחפשים.

מאושרים על ידי מכון תקנים

אנחנו יודעים כמה זה קשה להתמצא בשטח לא מוכר. אם אינכם חשמלאים או עוסקים בהנדסת חשמל, זה ברור ומובן שלא תצליחו לגלות לגמרי בעצמכם האם מדובר בלוח חשמל איכותי או לא. על כן, ההמלצה שלנו היא לוודא שללוח החשמל שלכם קיים אישור ממכון התקנים. זה בהחלט ישקיט את לבכם על הבחירה שלכם.

לסיכום,

אחרי שהבנו שאין בית בלי לוח חשמל ובעצם בית לא יכול להתקיים בלי לוח חשמל, הגענו להבנה שיש לדאוג ללוח החשמל הביתי בצורה החכמה והנכונה ביותר שניתנת לכם.

כתוב/כתבי תגובה